Akademia Żeglarska 77 Racing Academy

Od ponad 20 lat żeglujemy w regatach rangi mistrzowskiej na poziomie Mistrzostw Świata, Europy czy Pucharu Świata. Nasza pasja jaką jest żeglarstwo, sama w sobie daje nam wiele satysfakcji, dlatego też dzielimy się tą pasją i doświadczeniami w ramach naszej Akademii Żeglarskiej.

Jacht pełnomorski Bavaria 32 Race, Dufour 382
Jacht regatowy Melges 20, Mistrzowski jacht klasy Micro, Katamaran “latający” Flying Phantom

Na podstawie bogatego doświadczenia żeglarskiej załogi 77 Racing Team, oddajemy w Państwa ręce propozycję eventu szkoleniowo-integracyjnego oraz udziału w morskich regatach. Szkolenia mają na celu naukę bezpiecznego żeglarstwa regatowego oraz podstawowych przepisów regatowych. Jedno lub dwudniowe szkolenie zapewni Państwu podstawy do dalszych aktywności sportowo-rekreacyjnych w dziedzinie jaką jest żeglarstwo.

  • To wspaniały początek przygody z żeglarstwem i możliwość rozwinięcia zdobytych wcześniej umiejętności.
    Pływaj z Mistrzami
  • To kontakt z żywiołami, rozwinięcie umiejętności współpracy, zdrowa rywalizacja oraz radość ze wspólnych chwil spędzonych na morzu.
  • To jachty dla koneserów i wielbicieli jachtingu, na których każdy z uczestników może poznać ducha rywalizacji i obsługi jachtów.
  • To unikalna okazja do wejścia w fascynujący świat profesjonalnego jachtingu, który do tej pory mógł wydawać się mało dostępny.

Oferujemy jedno i dwudniowe eventy żeglarskie oraz motorowodne ze skipperem. Flota jaką proponujemy jest kompletna od jachtów pełnomorskich po unikatowe jachty regatowe. Do dyspozycji mamy również łodzie motorowe od 5,5 m do 8,5 m (RIB).