Puchar Olsztyna

Wielkie święto w klubie 77 racing po regatach o Puchar Olsztyna w klasie Micro. W klasyfikacji generalnej wygrał Piotr Tarnacki z Łukaszem Paszko i Bartoszem Makałą, drugie miejsce zajął Marcin Celmerowski z Wojciechem Moczkowskim i Oskarem Śledzioną. Oby dwie drużyny reprezentują 77 Racing Club Gdańsk z siedzibą w Marinie Twierdza Wisołujście.

W weekend 15-16 czerwca, w nowoczesnej marinie położnej nad jeziorem Ukiel w Olsztynie, rozegrano 7 wyścigów, w których Piotr Tarnacki z teamtem na łódce Roca zdobył 8 punktów, a Marcin Celmerowski na łódce Bawełna-Contec przywiózł 11 punktów. Doskonała organizacja regat,a przede wszystkie pewne i taktyczne żeglowanie pozwoliło naszym drużynom stanąć na podium.

Kolejne regaty Anwil Cup we Włocławku już za tydzień.