Team 77 Racing wygrywa regaty VGSD

Ostatni weekend gdyńskiego święta żeglarstwa Volvo Gdynia Sailing Days ponownie należał do 77 racing. Na 7 rozegranych wyścigów w klasie Micro, we wszystkich zwyciężył Piotr Tarnacki z Grzegorzem Banaszczykiem i Rafałem Beckerem na jachcie Roca. Drugie miejsce należy do Marcina Celmerowskiego, Wojciecha Moczkowskiego i Oskara Śledziony, także z klubu 77 Racing Club. Doskonała forma naszych żeglarzy daje duże nadzieje na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Bobrovníku na Słowacji.

Komentarz Piotra Tarnackiego:

Kończymy Volvo Gdynia Sailing Days. 2 Dni super żeglowania, 7 wyścigów i 7 wygranych. To cieszy ale najważniejsze, że forma rośnie przed MŚ. Dziękuję mojej znakomitej załodze, Rafal Becker & Gregor Banaszyk- to była przyjemność żeglowania. Wielkie ukłony dla Jurek Chodubski, który wie dokąd zmierzamy. No i wielkie słowa uznania dla kolegów z klasy, szczególnie dla Marcin Celmerowski, za to że nie odpuszcza na metr. Marta Grodzka – świetne fotki.

Komentarz Marcina Celmerowskiego po pierwszym dniu:

Pierwszy dzień Volvo Gdynia Sailing Days za nami. 3 x 2gie miejsce, jedna wywrotka i …. ostatecznie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Przed nami zaloga POL77 Piotr Tarnacki. Świetna żeglarska pogoda w Gdyni – dużo wiatru, dużo fali – super warunki do żeglowania. Jutro walczymy dalej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA